Pradinis » Automobilių nuomos sąlygos

Automobilių nuomos sąlygos

Siūlome susipažinti su mūsų įmonės teikiamomis automobilių ir mikroautobusų nuomos sąlygomis. Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis mūsų įmonės kontaktais.

 

Nuomos laikotarpis. Minimalus nuomos periodas yra 24 valandos. Jei automobilį vėluojama grąžinti daugiau nei 1 val., papildomai priskaičiuojamas mokestis už papildomą parą.

 

Reikalingi dokumentai fiziniams asmenims. Norint išsinuomoti automobilį, reikia turėti: galiojantį vairuotojo pažymėjimą, asmens dokumentą ir kreditinę kortelę. Minimalus vairuotojo amžius yra 21 metų.

 

Reikalingi dokumentai juridiniams asmenims. Nuomininkas privalo pateikti įmonės registracijos pažymėjimo kopiją, įmonės įgaliojimą asmeniui, įmonės įgalioto asmens duomenis ir vairuotojo pažymėjimą.

 

Atsiskaitymas už paslaugą. Už automobilių nuomą galima atsiskaityti VISA, MasterCard kreditinėmis kortelėmis, pavedimu.

 

Automobilio rezervacija. Rezervacijos mokestis yra 30% nuo užsakomų paslaugų sumos, bet nemažiau 300 Lt. Atsisakius automobilio rezervacijos vėliau nei 30 dienų iki nuomos pradžios, automobilio rezervacijos mokestis atgal negrąžinamas.

 

Nuomininko atsakomybė. Į automobilio nuomos kainą yra įskaičiuotas KASKO ir transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimas, galiojantis visoje Europos Sąjungos teritorijoje. Asmeninė nuomininko atsakomybė transporto priemonės vagystės atveju lygi 10 % (procentų) automobilio vertės, auto įvykio ar automobilio apgadinimo atveju, taip pat raktelių ar dokumentų pametimo atveju - nuo 700 LTL.

 

Papildomas draudimas. Klientas gali sumažinti savo atsakomybę įvykus draudiminiam įvykiui iki 0 LTL. Ši paslauga papildomai kainuoja nuo 20 LTL iki 50 LTL už parą be PVM (dydis priklauso nuo išsinuomoto automobilio ir nuomos laikotarpio trukmės).

 

Užstatas.  Užstatas gali būti mokamas grynais arba pavedimu, taip pat VISA, MasterCard, AMERICAN EXPRESS kreditinėmis kortelėmis.

 

Automobilio pristatymas/paėmimas. Automobilio pristatymas/paėmimas Vilniuje darbo dienomis, darbo laiku (08:30 - 18:00) nuomojantis aštuonioms ir daugiau parų– nemokamas. Automobilio pristatymas/paėmimas Vilniuje darbo dienomis, darbo laiku (08:30 - 18:00) nuomojantis mažiau kaip šešioms  paroms– kai nuoja po 25 LTL. Savaitgaliais ir darbo dienomis ne darbo metu pristatymas Vilniuje - 50 LTL. Ne Vilniuje arba švenčių dienomis – 50 LTL + 0.50 LTL/km.

Šventiniu periodu nuo gruodžio mėn. 24 d. 15 val. iki gruodžio mėn. 29 d. automobilio pristatymas Vilniuje 100 Lt.

 

Rida. Nemokama rida priklauso nuo kiekvieno automobilio ir dienų skaičiaus. Už kiekvieną papildomą kilometrą mokama 0,30 LTL.

 

Automobilio naudojimas. Nuomojamą automobilį gali vairuoti ne tik nuomininkas, bet ir nuomininko pageidavimu galima įtraukti papildomus vairuotojus. Už papildomą(us) vairuotoją(us) mokestis netaikomas. Automobiliais galima naudotis Europos Sąjungos teritorijoje. Esant pageidavimui išvykti už ES ribų apie tai privaloma pranešti Nuomotojui prieš nuomojant automobilį. Automobilis yra grąžinamas su tokiu pačiu kuro kiekiu, koks buvo pasiėmus automobilį. Grąžinus su mažiau kuro negu buvo atiduota, nuomininkas moka 7 (septynis) LTL už trūkstamą degalų litrą. Automobilio plovimas ir išvalymas nemokamas.

 

Techninė pagalba. 24 valandų techninė pagalba kelyje..

 

Pakaitinis automobilis. Techninio gedimo, avarijos atveju arba jei išnuomotas automobilis tampa nebetinkamu naudoti dėl kitų priežasčių, AUTORENTER suteikia kitą - pakaitinį automobilį Vilniaus mieste.

 

Automobilių įranga. Visi AUTORENTER automobiliai turi oro kondicionierius, AM/FM CD grotuvus arba automagnetolas, vairo stiprintuvus, oro pagalves, centrinius užraktus ir įmontuotas apsaugos sistemas.

 

Force Majeure. Iškilus nenumatytoms aplinkybėms, AUTORENTER pasilieka teisę atšaukti automobilio rezervaciją, prieš tai įspėjus klientą elektroniniu paštu arba telefonu.