Pradinis » Automobilių ir mikroautobusų nuoma

Automobilių ir mikroautobusų nuoma

 

Škoda Fabia arba panašios klasės automobilių nuoma

Siūlome ekonomiškus ir patogius automobilius, kurie leis jums mėgautis kelione važiuojant ne tik mieste, bet ir užmiestyje. Pabrėžiame, kad šios klasės automobiliai yra itin komfortiški ir ekonomiški trumpiems atstumams. Siūlome Jums išsinuomoti Nissan Note, Mazda 3, Citroen C4, Opel Astra, Renault Megane ir kitus panašios klasės automobilius.

nuo 0 Lt

Renault Espace arba panašios klasės automobiliai

 

Vidutinių automobilių nuoma puikiai tinka ieškantiems didesnio automobilio. Galime pasiūlyti septynvietį tikrą miniveną ar  įmonės vadovui patrauklų sprendimą. Daugelis mūsų automobilių yra dyzeliniai, todėl Jūs iš karto pajusite kuro taupymo naudą.

nuo 90 Lt

Mikroautobusų nuoma - siūlome tik dyzelinu varomus mikroautobusus, kurių pažangūs varikliai yra ypatingai ekonomiški, o kuro sąnaudos vos 7-8 litrai/100 km. Daugelis nuomojamų mikroautobusų yra prailgintos bazės, todėl puikiai tiks mėgstantiems keliauti su daug lagaminų.  

 

Techniškai tvarkingų ir patikrintų „Volkswagen“, „Opel“, „Mercedes-Benz“, „Renault“ ir „Citroen“ mikroautobusų nuoma.

 

Siūlome lanksčias mikroautobusų nuomos kainas. Jei nuomuojate transporto priemonę ilgesniam laikui, surasime Jums finansiškai naudingą sprendimą. Taip pat yra galimybė pasirašyti ilgalaikės automobilių nuomos sutartis. Jūsų užsakytus mikroautobusus pristatysime sutartu laiku į Jums patogią vietą. Niekuo daugiau Jums nereikės rūpintis!

nuo 160 Lt